SAVUNMA ve
GÜVENLİK

Kurulduğumuz 2001 yılından bugüne, 'Savunma ve Güvenlik' ekipmanları konusunda seçkin kamu kuruluşlarına ve özel sektör temsilcilerine ürün satış ve satış sonrası teknik destek hizmeti vermeye devam ediyoruz.

 

JEOFİZİK KURUMSAL SATIŞ

Yeraltı araştırmalarında uzman, uluslararası standartlarda üretim yapan firmaların ürünlerini Türkiye pazarına sunarken önceliğimiz; müşteri memnuniyetini sağlamak ve üstün kalitede hizmet vermektir.

 

JEOFİZİK ETÜT ve DANIŞMANLIK

Mühendislik ve danışmanlık projelerinde, alanında uzman ve gerekli tüm yetkinliklere sahip kadromuz ile son teknoloji ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz.

 

MOLEKÜLER BİYOLOJİ ve GENETİK

Moleküler Biyoloji, Genetik ve Biyoteknoloji alanlarında hizmet veren bölümümüz, Türkiye temsilciliğini yürüttüğü ürünleri, üniversiteler ve özel laboratuvarlar gibi moleküler biyolojinin geliştirilmesine katkı sağlayacak kurum ve kuruluşlara sunmaktadır.

 

İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ

Doğru ürün seçiminin ve doğru kullanımın riskleri en aza indireceğinin bilinciyle; İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamındaki Kişisel Koruyucu Donanımlar'ın tedariğine titizlikle yaklaşıyoruz.

 

Referanslar

Referanslar

Tüm Referanslar

Haberler

  • 16/12/2020 Tüm iş süreçlerinde verimlilik ve kalite odaklı şirketimiz, yapılan denetimler sonucunda uluslararası akreditasyon kuruluşu TÜRKAK onaylı “ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi” sertifikasını da aldı.
  • 16/12/2020 MSA marka portatif dedektör simülasyonları ile teknik ve kullanımı konusunda bilgi edinebilirsiniz:
  • 15/12/2020 Jel elektroforez çalışmalarınızda kolaylık sağlayacak yeni bir ürün:
  • 15/12/2020 CRISPR-CAS9 ile genom düzenleme çalışmalarınız için:
Tüm Haberler

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.